Popularne trendy w bramach garażowych, na które warto zwrócić uwagę w 2022 r.

Całkowicie nowa brama garażowa może zwiększyć atrakcyjność Twojego domu i uczynić go bardziej nowoczesnym. Jeśli chcesz ulepszyć swoją obecną bramę garażową, możesz czuć się przytłoczony wszystkimi opcjami. Czy chcesz mieć dobry punkt wyjścia do swoich badań? Czytaj dalej, aby poznać najnowsze trendy w projektowaniu bram garażowych na rok 2022.

 

Styl wiejski

Estetyka wiejskiego domu od dawna jest popularna w aranżacji wnętrz. Teraz zyskuje również na popularności w przypadku projektów bram garażowych.

Brama garażowa w stylu wiejskim nada Twojemu domowi przytulny, a jednocześnie rustykalny charakter. Nie martw się, że stanie się nudne – wciąż masz wiele opcji.

Możesz na przykład chcieć półłuki z ciemnymi metalowymi okuciami. Najlepsze jest to, że nie ograniczasz się również do drewna. Możesz sprawić, by metalowe drzwi garażowe wyglądały jak drewno.

Współczesny

Nowoczesny, minimalistyczny design startuje w 2022 roku. Współczesne bramy garażowe są idealne do nowoczesnych domów. Jednak mogą pasować również do starszych.

Ten trend w projektowaniu polega na stosowaniu płaskich paneli segmentowych i ciemnych kolorach. To zaniżone, ale znacznie zwiększa atrakcyjność krawężnika.

Odważne i ciemne kolory

Czy chcesz zaktualizować wygląd swojej bramy garażowej, ale przy ograniczonym budżecie? Wypróbuj świeżą warstwę farby, aby poprawić wygląd.

 

Te odważne i ciemne kolory z 2022 roku są modne. Czerń zapewnia natychmiastowy, unowocześniony wygląd, a także pasuje do większości wyborów estetycznych. Szary jest również popularny wśród nowoczesnych domów. Jeśli wolisz bardziej wesołe kolory, wypróbuj odrobinę koloru do swoich drzwi.

 

 

 

Inteligentna technologia

Wśród innych trendów w bramach garażowych ten poprawia nasze bezpieczeństwo. Inteligentna technologia będzie nadal nabierać rozpędu w różnych branżach, w szczególności w domach mieszkalnych.

Inteligentne bramy garażowe zapewniają wygodę i spokój. Możesz je otwierać lub zamykać bez wychodzenia z pojazdu.

 

Możesz to zrobić za pomocą dotknięcia w smartfonie. Dzięki zainstalowanym czujnikom możesz również zautomatyzować ten proces.

 

Ta technologia zapewnia również dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Przestępstwa przeciwko mieniu ponownie rosną po spadku w 2020 roku .

 

Lokalni eksperci od bram garażowych

 

Trendy w bramach garażowych przychodzą i odchodzą. Najważniejsze, aby Twoje drzwi działały bezpiecznie i płynnie. Jednak nie zawsze tak się dzieje ze względu na zużycie w miarę upływu czasu. Jeśli masz problemy z bramą garażową lub rozważasz modernizację do najnowszego projektu, zadzwoń już dziś do Hermes Warszawa lub odwiedź nasze strony internetowe, do czego serdecznie zachęcamy.